• LEGO Klocki Avatar 75573 Latające góry stanowisko 26 i Samson ZPZ

Symbol: GXP-836196
Wiek Od 9 lat
Brak towaru
482.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Kurier DPD 15
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

LEGO Avatar Latające góry: stanowisko 26 i Samson ZPZ 75573 (887 elementów)

Przygoda i zabawa dzieci w wieku od 9 lat mogą odkrywać świat Pandory oraz tworzyć nieskończenie wiele historii podczas budowania i zabawy zestawem LEGO Avatar Latające góry: stanowisko 26 i Samson ZPZ (75573).

Co jest w pudełku ten zestaw LEGO zawiera pięć minifigurek, figurkę mrocznego konia (Pali), helikopter SA-2 Samson, stację połączeniową na stanowisku 26 oraz scenkę z elementami świecącymi w ciemności.

Baw się lub ustaw na półce dzieci i fani Avatara mogą odtwarzać scenyz filmu, opowiadać nowe historie lub stworzyć dynamiczną dioramę z helikopterem SA-2 Samson latającym nad laboratorium i stacją połączeniową.

Odkrywaj Pandorę zapaleni obrońcy środowiska mogą spędzać godziny na odkrywaniu Pandory na pokładzie futurystycznego helikoptera SA-2 Samson lub na pracy naukowej w laboratorium na stanowisku 26.

Inspirujący prezent helikopter SA-2 Samson ma 11 cm wysokości, 26 cm długości i 24 cm szerokości. Laboratorium na stanowisku 26 ma 16 cm wysokości i 20 cmszerokości.

Trzy broszury z instrukcjami wszystkie zestawy LEGO Avatar oferują trzy broszury z instrukcjami, dzięki czemu przyjaciele lub rodzina mogą wspólnie budować różne elementy modelu.

Powrót na Pandorę ten i inne zestawy z serii LEGO Avatar (sprzedawane oddzielnie) są świetnym pomysłem na prezent urodzinowy lub świąteczny dla fanów filmu i inspirują do zabawy dzieci w każdym wieku.

Wysoka jakość elementy konstrukcyjne LEGO spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu zawsze mają jednolity wygląd, pasują do siebie i za każdym razem można ich z łatwością używać i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

Bezpieczeństwo przede wszystkim testujemy elementy LEGO, aby mieć pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny z serii Avatar spełnia surowe wymogi bezpieczeństwa oraz jest solidny i gotowy do zabawy.