• LEGO DOTS 41959 Pojemnik z uroczą pandą

Symbol: GXP-825665
Wiek Od 6 lat
Brak towaru
88.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Kurier DPD 15
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

LEGO DOTS 41959 Pojemnik z uroczą pandą artystyczny zestaw do samodzielnego zrobienia (517 elementów)

Znasz jakiegoś sześcioletniego lub starszego miłośnika rękodzieła i pand? Zestaw LEGO DOTS Pojemnik z uroczą pandą (41959) pozwala dzieciom rozwijać obydwa z tych zainteresowań. Ten kreatywny zestaw zawiera duży dolny pojemnik w kształcie ciała i mniejszy górny pojemnik w kształcie głowy, którą można otwierać i obracać. W obu pojemnikach mieszczą się skarby te duże i te małe. Składanie modelu jest łatwe i intuicyjne, więc dzieci mogą zaprojektować własną pandę tak, aby pasowała do ich pokoju,zainteresowań lub nastroju. Zachęć miłośników pand do używania wyobraźni dzięki ciekawej ozdobie pokoju, którą jest pojemnik z obracającą się głową, mnóstwem płytek i inspiracji do projektowania.

Kreatywny zestaw do samodzielnego zrobienia

Zestawy DOTS przybliżają dzieciom radość z zabawy klockami LEGO oraz kreatywnego tworzenia i dekorowania. Do tego uroczego, przydatnego pojemnika z uroczą pandą pasuje wszystko, ponieważ wszystko zależy od magicznej wyobraźni dzieci. Zestawy DOTS dają kreatywnym dzieciom mnóstwo możliwości pomysłowej zabawy.

Stwórz, zaprojektuj i użyj

Podaruj ten artystyczny zestaw LEGO DOTS Pojemnik z uroczą pandą (41959) miłośnikowi rękodzieła. To coś w sam raz na krótkie codzienne sesje zabawy.

Milusińska panda 

Dzieci mogą rozwijać wyobraźnię i umiejętności projektowania, bawiąc się zestawem zawierającym kwadratowy pojemnik z obrotową głową, która pełni również funkcję mniejszego pojemnika na płytki lub skarby.

Torebka pełna kreatywności 

Ten zestaw jest w sam raz do modyfikowania. Dzieci mogą równieżwykorzystać elementy z zestawu Dodatki DOTS seria 7: SPORT (sprzedawanego oddzielnie), aby dodać swoim projektom jeszcze więcej charakteru.

Upominek dla dzieci w wieku od sześciu lat 

Ten przydatny zestaw do ozdabiania zachwyci każdego miłośnika rękodzieła. W pojemniku z pandą z obrotową głową jest mnóstwo miejsca, co czyni go świetnym prezentem i zasłużoną nagrodą.

Kreatywność na każdym kroku 

Pojemnik ma ok. 18 cm długości i 14 cm szerokości, więc jest w nim sporo miejsca, aby dziecimogły wykazać się wyobraźnią i pokazać swój styl.

Zabawa w dekorowanie zaczyna się od razu 

Proste inspiracje znajdujące się na wierzchu i wewnątrz pudełka ułatwiają tworzenie wzorów. Jest tu mnóstwo miejsca na dekoracje i wiele kolorowych płytek, więc dzieci mogą zabłysnąć.

Swoboda i pewność siebie 

Ten zestaw LEGO DOTS to esencja swobodnego tworzenia. Pojemnik do ozdobienia daje okazję do stworzenia malutkiego dzieła sztuki i zabawy połączonej z rozwijaniem pomysłowości oraz wytrwałości.

Nieograniczone możliwości zabawy i wyrażania siebie 

Dzięki zestawom LEGO DOTS dzieci mogą odkryć, jak wielką radość dają klocki LEGO, i pobawić się w tworzenie oraz ozdabianie własnych dekoracji.

Wysoka jakość bez kompromisów 

Elementy zestawów LEGO już od 1958 roku spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują.

Bezpieczeństwo przede wszystkim 

Elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu można mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.