• LEGO CREATOR Klocki 31131 Sklep z kluskami w śródmieściu

Symbol: GXP-825797
Wiek Od 8 lat
Brak towaru
196.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Kurier DPD 15
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

Zestaw konstrukcyjny LEGO Creator 3 w 1 31131 Sklep z kluskami w śródmieściu (569 elementów)

Dzięki zestawowi LEGO Creator 3 w 1 Sklep z kluskami w śródmieściu (31131) fani LEGO w wieku od ośmiu lat mogą odgrywać zabawne historie. Zestaw składa się z dwupoziomowej kamienicy na parterze jest sklep z kluskami, a na piętrze rewelacyjne mieszkanie z tarasem na dachu. Tył kamienicy można otworzyć, co daje dzieciom jeszcze więcej możliwości zabawy.

Fantastyczne zabawki zachęcające do twórczej zabawy - ten zestaw konstrukcyjny LEGO Creator 3 w 1 pozwala dzieciom zbudować trzy różne modele budynków. Pociechy mogą zacząć od złożenia dwupoziomowej kamienicy ze sklepem z kluskami, mieszkaniem i tarasem na dachu, a potem przekształcić budynek w sklep rowerowy, stoisko z gazetami i studio artystyczne. Na koniec zestaw można przebudować w salon gier z trzema automatami. Oczywiście z 569 znajdujących się w zestawie klocków można też zbudować coś zupełnie innego.

Cyfrowa zabawa dla konstruktorów LEGO - do tego zestawu konstrukcyjnego dołączone są interaktywne cyfrowe instrukcje, dzięki którym zabawa będzie jeszcze lepsza. Aplikacja Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety zawiera funkcje przybliżania i obracania, które umożliwiają dzieciom wizualizowanie składanych modeli.

Trzy zabawki w jednej - dzięki zestawowi LEGO Creator 3 w 1 Sklep z kluskami w śródmieściu (31131) dzieci mogą odgrywać ekscytujące historie z trzema modelami: kamienicą, sklepem rowerowym i salonem gier.

Niezliczone możliwości zabawy - fani LEGO mogą zbudować zestaw i przebudować go w coś innego, aby stworzyć trzy różne scenerie: sklep z kluskami, sklep rowerowy i salon gier.

Otwierany model daje więcej zabawy - tył kamienicy można otworzyć, aby zajrzeć do pokojów i na piętra. Dzięki temu możliwości zabawy jest jeszcze więcej Mnóstwo akcesoriów do kamienicy dołączony jest automat z przekąskami i rower z lodami, w sklepie rowerowym jest drzewko bonsai, a w salonie gier jest zbudowany z klocków pies.

Dwie minifigurki - zestaw zawiera dwie minifigurki do odgrywania historii w każdym śródmiejskim budynku.

Frajda podczas budowania - ten 569-elementowy zestaw pozwala dzieciom w wieku od ośmiu lat czerpać radość i satysfakcję podczas zabawy w budowanie. To świetny prezent LEGO dla młodych konstruktorów.

Do zabawy i ozdoby - kamienica ma ok. 19 cm wysokości, 16 cm szerokości i 6 cm głębokości, więc może być wspaniałą ozdobą dziecięcego pokoju.

Interaktywne cyfrowe instrukcje - w aplikacji Instrukcje budowania LEGO mali konstruktorzy mogą przybliżać, obracać i wizualizować cyfrową wersję powstającego modelu na smartfonie lub tablecie .

Wysoka jakość - już od ponad sześciu dekad produkujemy klocki LEGO tak, aby za każdym razem można je było łatwo rozdzielić.

Gwarancja bezpieczeństwa - klocki konstrukcyjne LEGO spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.