• Producent - ergoPouch

ergoPouch to najwyższej jakości, ergonomicznie zaprojektowana bielizna nocna i rozwiązania do spania dla niemowląt i dzieci z naturalnego włókna, które są oceniane jako TOG za ciepło. Sen (lub jego brak) w pierwszych pięciu latach jest trudny i pełen wyzwań. Oferta obejmuje od noworodków do 6 lat i została stworzona, aby wyeliminować zgadywanie z bezpiecznego ubierania dziecka do snu, bez względu na temperaturę.


Wszystkie piżamy ergoPouch są wykonane z bawełny organicznej z certyfikatem GOTS i bambusa, posiadają certyfikaty nietoksyczności i są przyjazne dla skóry.

Naturalne włókna są bezpieczniejsze dla Twojego dziecka i lepsze dla jego skóry, ponieważ pozwalają skórze oddychać, regulują temperaturę ciała i zmniejszają ryzyko przegrzania.

Uprawa, uprawa i produkcja bawełny organicznej minimalizuje wpływ na środowisko, a nasze najwyższej jakości materiały oznaczają, że możesz używać ergoPouch przez kilka lat i dzieci.


W miarę jak Twoje dziecko rośnie i rozwija się, zmienia się również jego styl spania. Bielizna nocna ergoPouch została zaprojektowana z myślą o wieku, fazie rozwoju i fizjologii Twojego dziecka.

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko jest noworodkiem, raczkuje, czy stało się wybrednym maluchem, mamy produkt, który pomoże mu (i Tobie) lepiej spać!

Produkty ergoPouch są przeznaczone do samodzielnego noszenia jako kompletne rozwiązanie do spania dla noworodków – przedszkolaków. Nie potrzeba dodatkowych koców!


Założona w Australii, kochana przez rodziny na całym świecie.


ergoPouch została założona w 2009 roku przez pozbawioną snu mamę Alinę Sack. Alina została zainspirowana do opracowania pierwszego śpiwora ergoPouch ze swoim pierwszym synem, który był trochę „wyzwanym” śpiącym.

Zdesperowana, aby pomóc całej rodzinie lepiej spać w nocy, Alina wyjęła swoją maszynę do szycia i zrobiła mu pierwszy śpiwór ergoPouch. Zadziałało. Mógł poruszać się po łóżeczku bez plątania się, a torba zapewniała mu wygodę i spokojny sen przez całą noc.

Dziś ergoPouch jest wiodącą na rynku i wielokrotnie nagradzaną marką w Australii, a produkty firmy są sprzedawane w ponad 40 krajach na całym świecie.

Alina jest niedawną laureatką Złotej Nagrody „AusMumpreeur Of The Year” dla regionu Victoria/Tasmania w konkursie AusMumpreeur Awards 2021. Nagroda jest wyrazem uznania dla odnoszącego sukcesy globalnego biznesu, który zbudowała, oraz rodzin i społeczności, którym pomogła. Alina nadal steruje ergoPouch, wspierana przez fantastyczny zespół z Melbourne w Australii.