• LEGO CREATOR Klocki 31132 Statek wikingów i wąż z Midgardu

Symbol: GXP-825116
Wiek Od 9 lat
Brak towaru
542.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Kurier DPD 15
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

Zestaw konstrukcyjny LEGO Creator 3 w 1 31132 Statek wikingów i wąż z Midgardu (1192 elementy)

Dziewięciolatki i starsze dzieci mogą brać udział w emocjonujących przygodach dzięki zestawowi konstrukcyjnemu LEGO Creator 3 w 1 Statek wikingów i wąż z Midgardu (31132). Zestaw zawiera model tradycyjnego statku wikingów ozdobionego ośmioma tarczami, balistę z miotaczem klocków, krowę i dwa kruki. Umożliwia też zbudowanie ruchomego węża z Midgardu do odgrywania ciekawych scenek.

Trzy zabawki w jednej zachęcają do cudownej, pomysłowej zabawy - fani LEGO będą zachwyceni trzema różnymi zabawkami z tego ekscytującego zestawu 3 w 1 z wikingami. Dzieci mogą złożyć statek wikingów i węża z Midgardu, dom wikingów ze smokiem i zbudowaną z klocków krową, a także wilka Fenrisa i drzewo z ukrytymi klejnotami. Podczas zabawy każdym z modeli można również wykorzystać cztery minifigurki wikingów.

Kreatywna zabawa z zestawem 3 w 1 dla dzieci - zestawy LEGO Creator 3 w 1 dają dzieciom wszystko, czego potrzeba do nieograniczonej zabawy każdy zestaw pozwala zbudować trzy różne konstrukcje. Wszystkie modele są szczegółowe i można je rozkładać na części oraz przebudowywać, więc zabawa nigdy się nie kończy. Wśród wielu zestawów 3 w 1 czekają statki, domy i okręty podwodne.

Trzy zabawki w jednym zestawie z wikingami - zestaw LEGO Creator 3 w 1 Statek wikingów i wąż z Midgardu (31132) zachwyci dzieci modelami statku, domu i wilka Fenrisa

 Nieograniczone możliwości zabawy  - dzieci mogą wybrać jedną z trzech przygód z wikingami. Stoczą walkę z groźnym wężem na statku, zbudują dom wikingów i smoka czy odegrają starcie nordyckiego wilka z czterema wikingami?

Niezwykle ruchome modele  - wąż z Midgardu ma ruchomą głowę, ogon, ciało, szczękę i płetwy, a w przypadkuwilka ruchome są szyja, szczęka i nogi. Dzięki temu dzieci mogą odgrywać scenki, w których wiele się dzieje.

Mnóstwo elementów - statek wikingów jest ozdobiony ośmioma tarczami, a na pokładzie znajdują się balista z miotaczem klocków, zbudowana z klocków krowa i dwa zbudowane z klocków kruki. Dom wikingów ma zaś zdejmowany dach.

Cztery minifigurki -  zestaw zawiera cztery minifigurki uzbrojonych wikingów do odgrywania historii ze statkiem, z domem lub wilkiem.

Satysfakcjonujący model - ten 1192-elementowy zestaw konstrukcyjny pozwala dzieciom w wieku od dziewięciu lat czerpać radość i satysfakcję podczas zabawy w budowanie ze znajomymi lub rodzicami.

Świetna ozdoba - statek wikingów ma ok. 27 cm wysokości, 42 cm długości i 17 cm szerokości, więc będzie ciekawą ozdobą dziecięcego pokoju.

Interaktywne cyfrowe instrukcje - w aplikacji Instrukcje budowania LEGO dzieci mogą przybliżać, obracać i wizualizować cyfrową wersję powstającego modelu na smartfonie lub tablecie.

Wysoka jakość -  już od ponad sześciu dekad produkujemy klocki LEGO tak, aby za każdym razem można je było łatwo rozdzielić .

Gwarancja bezpieczeństwa - klocki konstrukcyjne LEGO spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.