• Producent - Hevea

Jako Producent materacy Hevea tworzy z pasją kolejne kolekcje materacy dla Ciebie. Materace dla dzieci są dopieszczone i tak dopasowane by spełniały wymagania najbardziej wymagających rodziców.
Hevea, to produkcja polskich materacy bazująca na pasji i długoletnim doświadczeniu właścicieli i rodziców.

Dlaczego warto wybrać markę HEVEA, polskiego producenta materaców?

Odpowiedź jest prosta „Cudze chwalicie, swojego nie znacie”. Polskie materace hevea i top active zasługują na Waszą uwagę. Te produkty do sypialni nie odbiegają niczym od tych, które są importowane z Unii Europejskiej. Mają także niższą, korzystną cenę, która wynika np. z braku kosztów transportu i współpracy z lokalnymi dostawcami. Hevea, to produkcja polskich materacy bazująca na pasji i długoletnim doświadczeniu właścicieli i rodziców.

Materac, to dla wielu tylko niezbędny element wyposażenia do sypialni – wydawać by się mogło, że nie pełni szczególnej funkcji w naszym codziennym życiu. Jednak dobór odpowiedniego materaca dla Ciebie może być trudniejszy, niż nam się wydaje. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z roli, jaką odgrywają materace dla ciebie jako ważny element wyposażenia sypialni. Spędzając ponad 1/3 części naszego życia w łóżku (sen, odpoczynek, regeneracja), powinniśmy zdecydować się na wybór dobrego producenta materacy. Takiego, który zajmuje się profesjonalnie ich projektowaniem i wykonaniem.

Nasz materac do spania, który zostanie dopasowany do Twoich potrzeb jest optymalny. Pomoże dłużej cieszyć się zdrowiem oraz pełnią życia. Wybierając nasze komfortowe i wygodne materace inwestujecie we własne zdrowie. We wnętrzu materaca kryjemy to co dla Was najważniejsze. Oferujemy sen na najlepszej jakości materiałach, abyście przez długie lata cieszył się komfortem i radością z wypoczynku. Nasze wyjątkowe pokrowce, które używamy w codziennej produkcji zapewnią doskonałą higienę i czystość. Pokrowiec materaca hevea jest zawsze wyjątkowy. Lubimy wyróżniać się z tłumu. Nasze pokrowce mogą być prane w pralce, posłużą Wam dzięki temu przez długie lata.