• Producent - Sauthon

Sauthon to historia, która rozwija się przez prawie 70 lat. Siedemdziesiąt lat pasji i know-how, aby stworzyć to, co najlepsze dla swoich dzieci: wyrafinowane, wygodne i przytulne wszechświaty gotowe na przyjęcie ich od urodzenia.


Pokoje dziecięce wykonane we Francji…

Sauthon to także i przede wszystkim francuska opowieść. Wszystkie nasze kolekcje mebli są opracowywane i produkowane we Francji, w ramach rodzinnej firmy zlokalizowanej w sercu Limousin, gdzie każdego dnia prawie 200 osób z miłością i talentem przygotowuje światy Twoich dzieci. Nasze motywy tekstylne i dekoracyjne są produkowane za granicą według rygorystycznych kryteriów.

Bardzo miękkie…

Zawsze na bieżąco z trendami nasi projektanci wymyślają i projektują sypialnie Twoich marzeń, zaprojektowane zarówno z myślą o wygodzie maluszka, jak i ułatwianiu codzienności rodzicom.  

Od miękkich i przytulnych wzorów po ponadczasowe i wyrafinowane wszechświaty, nasze kolekcje oferują rodzicom wszystkie ulubione i wszystkie pragnienia.

W harmonii…

Sauthon oferuje również ewoluujące pokoje, które rozwijają się w tempie dziecka.

Aby przedłużyć marzenie, wyobrażamy sobie również tekstylia i artykuły dekoracyjne, aby Twoje dziecko mogło rozkwitać w pełnym, przyjaznym i harmonijnym wszechświecie.

I w całym spokoju

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci Sauthon jest bezkompromisowy, jeśli chodzi o jakość swoich produktów.Na każdym etapie produkcji nasze meble są rygorystycznie testowane i w pełni spełniają europejskie wymagania EN 716 i EN 12221.

Eko-odpowiedzialna firma, drewno używane do produkcji naszych mebli pochodzi głównie z francuskich lasów regionalnych zarządzanych w sposób zrównoważony.


SAUTHON, francuska opowieść

Rok 1948 to początek ogromnego wzrostu, czyli tego, jak skromny rzemieślnik stał się jednym z klejnotów francuskiego przemysłu, którego produkcja i know-how są dziś eksportowane na cały świat.