• LEGO FRIENDS Klocki 41717 Mia ratowniczka dzikich zwierząt

Symbol: GXP-825647
Wiek Od 7 lat
168.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Kurier DPD 15
Dostępność 18 szt.
Waga 0.15 kg

Zestaw konstrukcyjny LEGO Friends Mia ratowniczka dzikich zwierząt 41717 (430 elementów)

Poszerz horyzonty dzieci dzięki zestawowi Mia ratowniczka dzikich zwierząt (41717), w którym mali konstruktorzy w wieku od 7 lat mogą opiekować się chorymi zwierzętami. Dzieci towarzyszą Mii z LEGO Friends w jej wymarzonym stażu w centrum ratowniczym dla zwierząt.

Kreatywne prezenty dla pomysłowych dzieci

Przez krótkofalówkę przychodzi informacja o rannej zebrze, więc przyjaciele ruszają jej na pomoc. W centrum dzieci pomagają pani doktor zbadać zwierzę. Ten kreatywny zestaw to świetny prezent na urodziny dla dzieci, które uwielbiają dzikie zwierzęta, bo w jego skład wchodzą figurki zebry, skorpiona i żyrafy. Ponadto są też trzy minilaleczki, które opiekują się zwierzętami.

Ekscytująca zabawa, interaktywne budowanie

Do zestawu dołączone są instrukcje budowania z ilustracjami oraz cyfrowy przewodnik po budowaniu dostępny w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO. Ten przewodnik oferuje funkcje powiększania i obracania, dzięki którym dzieci mogą obejrzeć powstający modelz każdej strony.

Zwierzęce przygody

Poszerz horyzonty dziecka dzięki zestawowi Mia ratowniczka dzikich zwierząt (41717), bawiąc się którym dzieci wybiorą się na misję ratunkową i zajmą się dzikimi zwierzętami.

 Mnóstwo funkcji

Zawiera centrum ratunkowe dla dzikich zwierząt, trzy minilaleczki, trzy dzikie zwierzęta, quada oraz oddzielną skalistą scenerię.

Realistyczne akcesoria

Zestaw obejmuje wyposażenie weterynarza, by dzieci mogły bawić się w opiekę nad zwierzętami, a także krótkofalówkę i aparat inspirujące do zabawy w safari

Kreatywny prezent dla miłośników safari

Ten zestaw LEGO Friends nadaje się jako prezent na urodziny lub specjalne okazje dla chłopców i dziewczynek, którzy lubią zabawę ze zwierzętami.

Wymiary

Centrum mierzy 16 cm wysokości, 24 cm szerokości i 7 cm głębokości; quad ma 5 cm wysokości, 8 cm długości i 5 cm szerokości.

Interaktywne cyfrowe instrukcje

W aplikacji Instrukcje budowania LEGO miłośnicy zwierząt mogą przybliżać, obracać i wizualizować cyfrową wersję powstającego modelu.

Zabawa stymulująca do nauki

Zabawki LEGO Friends zostały pomyślane tak, aby pomóc dzieciom w zgłębianiu zainteresowań i poznawaniu świata w towarzystwie postaci, z którymi mogą się identyfikować.

Najwyższa jakość bez kompromisów

Zestawy LEGO spełniają surowe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki za każdym razem mocno się łączą i umożliwiają budowanie solidnych modeli.

Gwarancja bezpieczeństwa

Dokładnie testujemy zestawy LEGO Friends, więc mamypewność, że spełniają wymagające światowe standardy bezpieczeństwa.