• Drewniany Stojak Edukacyjny Orsino, Sauthon

Symbol: WVAB2

Od pierwszych dni życia dziecko będzie odkrywać swój własny świat. Stojak jest idealna do wspierania rozwoju dziecka i zachęcania go do dokonywania nowych odkryć.

343.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki Brak
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg

Twoje dziecko od pierwszych chwil życia zaczyna poznawać i odkrywać otaczający je świat. Stojak dla niemowląt to idealne narzędzie, które wspiera ten niezwykły proces rozwoju i zachęca do dokonywania nowych, ekscytujących odkryć.

Skład:
stojak z naturalnego litego drewna sosnowego
pierścienie brzozowe
4 miękkie aksamitne zabawki, tkanina diagonalna, podwójna bawełniana gaza

Wymiary:  45.5 x 51.7 x 65.5 cm

Normy i jakość:

EN71-1-2-3

INSTRUKCJE DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI: Trzon mobilu, obręcze i pozytywka nie są zabawkami, jedynie przedmioty mobilu mogą stać się oddzielnymi zabawkami, ale sznurki muszą zostać przecięte (przedmioty można prać w pralce w temperaturze 30°C).

Kluczowe Korzyści:

  • Wsparcie Rozwoju: Pozycja leżąca, jaką zapewnia stojak, to najlepszy sposób, aby pomóc Twojemu dziecku rozwijać umiejętności motoryczne. To właśnie na brzuchu dziecko ćwiczy mięśnie potrzebne do obracania się, siedzenia i raczkowania.
  • Stymulacja Zmysłów: Stojak jest wyposażony w różnorodne elementy sensoryczne, które stymulują wzrok, dotyk i słuch maluszka, rozwijając jego zmysły w przyjemny i bezpieczny sposób.
  • Bezpieczeństwo i Komfort: Wykonana z najwyższej jakości materiałów, stojak do maty zapewnia komfort i bezpieczeństwo Twojemu dziecku, co jest kluczowe w pierwszych miesiącach życia.

Dlaczego Warto Wybrać Drewniany Stojak Edukacyjny  SAUTHON:

  • Wszechstronność: Stojak nie tylko wspiera rozwój fizyczny, ale również intelektualny, dzięki różnorodnym zabawkom i elementom interaktywnym.
  • Łatwość Użytkowania: Prosty montaż i demontaż, łatwość czyszczenia oraz kompaktowe przechowywanie sprawiają, że ten stojak jest idealnym wyborem dla każdej rodziny.
  • Styl i Design: Nowoczesny design i estetyka pasująca do każdego wnętrza, sprawiają, że zabawka jest nie tylko funkcjonalna, ale także piękna.

Wybierz stojak zabawkę edukacyjną Baby Sailor od Sauthon dla swojego maluszka i zobacz, jak z radością odkrywa świat, rozwijając swoje umiejętności i zmysły w bezpiecznym i komfortowym otoczeniu. To inwestycja w jego przyszłość, która przyniesie owoce już od pierwszych dni!