• Moes Zabawka Ruchowa Delfin

Symbol: MOES002
369.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 20
Kurier InPost 20
Dostępność 7 szt.
Waga 0.15 kg

Moes Zabawka Ruchowa Delfin
Numer kat. MOES002

Zabawka ruchowa w kształcie delfina to wielofunkcyjna zabawka wspierająca rozwój motoryczny dziecka. Piankowy bujak delfin wspiera kreatywne sposoby ćwiczenia koordynacji i równowagi, a także przyjemny relaks i odpoczynek. Uchwyty umieszczone po bokach zapewniają stabilność podczas bujania się, jeśli jednak wyobraźnia podsunie inny sposób zabawy można je bez problemu odczepić. Lekka konstrukcja pozwala na przenoszenie i odwracanie zabawki przez dzieci.

Aktywność ruchowa odgrywa niezwykle ważną rolę w prawidłowym rozwoju dziecka. Warto więc zapewnić maluchowi odpowiednią dawkę ruchu każdego dnia oraz zadbać o rozwój jego wyobraźni i kreatywnego postrzegania świata. Dostarczenie dziecku zabawek, które nienarzucaną utartych schematów pozwala decydować o sposobie zabawy, pobudzając pomysłowość.

Dodatkowym atutem zabawki jest jej piękny wygląd, dzięki czemu idealnie wpasowuje się w wystrój nie tylko dziecięcego pokoju!

Zabawka ruchowa Delfin - pomysły na aktywne spędzenie czasu:
Zabawka delfin pozwala na aktywne spędzenie czasu na wiele sposobów. Jedynym co nas ogranicza jest wyobraźnia. Zabawka może posłużyć jako zwykły bujak: dziecko siada na delfinie, rączkami przytrzymuje się uchwytów, możemy również podnieść poziom trudności i po odczepieniu uchwytów starać się utrzymać równowagę stając na delfinku. Odwracając go do góry nogami delfin może podłużyć jako element toru do przejścia. Na odwróconym delfinku dziecko może leżeć na brzuszku, a położony bokiem może pełnić rolę siedziska.

Max waga użytkownika: do 35 kg

Wiek: od 12 miesięcy

Waga produktu: 2,05 kg

Materiał:
Pianka EVE przetestowana pod kątem użytkowania przez dzieci. Nie zawiera szkodliwych  substancji. 

Pielęgnacja:
- produkt można czyścić wodą
- należy przechowywać go z daleka od źródła ciepła 
 

Wiek od 1 roku
Płeć chłopiec/dziewczynka
Kolor niebieski
Materiał pianka EVE