• Moes Piankowy Zestaw Klocków Lilia Wodna 5el.

Symbol: MOES020
219.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 20
Kurier InPost 20
Dostępność 6 szt.
Waga 0.15 kg

Moes Piankowy Zestaw Klocków Lilia Wodna 5el.
Numer kat. MOES020

Piankowy zestaw klocków składa się z 5 elementów różniących się od siebie wysokością. Zabawa piankowymi klockami pobudza wyobraźnię i kreatywność dziecka jednocześnie zachęcając je do aktywnego spędzani czasu. To doskonały gadżet wspierający ćwiczenie koordynacji ruchowej oraz równowagi. Wielofunkcyjne klocki pianowe wspierają rozwój umiejętności motorycznych umożliwiając różnorodne formy zabawy, relaksu i odpoczynku. Lekka konstrukcja pozwala na przenoszenie i odwracanie zabawki przez dzieci.

Aktywność ruchowa odgrywa niezwykle ważną rolę w prawidłowym rozwoju dziecka. Warto więc zapewnić maluchowi odpowiednią dawkę ruchu każdego dnia oraz zadbać o rozwój jego wyobraźni i kreatywnego postrzegania świata. Dostarczenie dziecku zabawek, które nienarzucaną utartych schematów pozwala decydować o sposobie zabawy, pobudzając pomysłowość.

Piankowy zestaw klocków Water lily’s pomysły na aktywne spędzenie czasu: 
Zestaw składający się z 5 elementów piankowych klocków wspiera aktywne i jednocześnie kreatywne spędzania czasu. Jedynym co nas ogranicza jest wyobraźnia. Zabawka może posłużyć jako element toru zachęcając dziecko do ćwiczenia koordynacji ruchowej. Piankowy zestaw lilii wodnych można łączyć z innymi zabawkami z kolekcji Moes tworząc tory przeszkód dla maluchów.
 
Max waga użytkownika: do 35 kg
 
Wiek: od 2 lat

Waga produktu: 0,5 kg

Materiał:
Pianka EVE przetestowana pod kątem użytkowania przez dzieci. Nie zawiera szkodliwych  substancji. 

Pielęgnacja: 
- produkt można czyścić wodą
- należy przechowywać go z daleka od źródła ciepła 

Wiek Od 2 lat
Płeć chłopiec/dziewczynka
Kolor zielony
Materiał pianka EVE