• Kinderkraft Fotelik Xpedition 0-36kg System Isofix czarny

Symbol: GXP-817937
Brak towaru
805.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Kurier DPD 15
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

Fotelik samochodowy XPEDITION

Główne atuty:

  • Tyłem do kierunku jazdy (RWF) do 18 kg
  • Fotelik obrotowy 360°
  • Specjalne systemy bezpieczeństwa
  • ISOFIX oraz pas TOP TETHER
  • Fotelik zintegrowany z bazą

Obrotowy fotelik samochodowy na lata
XPEDITION to bezpieczny fotelik obrotowy (EASY SPIN 360°) ze zintegrowaną bazą. Pozwala na łatwe i szybkie obrócenie fotelika bokiem w stronę drzwi. Dzięki funkcji RECLINING zmienisz kąt nachylenia jedną ręką. To fotelik bezpieczny dla dziecka - ma wytrzymałą skorupę, dodatkowe wzmocnienie zagłówka: H-GUARD SYSTEM oraz boków: SIDE PROTECT SYSTEM.

2 kierunki jazdy
Fotelik samochodowy XPEDITION zamontujesz tyłem do kierunku jazdy (RWF), dzięki czemu możesz przewozić dziecko w najbezpieczniejszej pozycji aż do 18 kg. Większe dzieci wozimy przodem do kierunku jazdy (FWF) - opcjonalnie od 9 kg.

Od urodzenia do 36 kg
Fotelik samochodowy XPEDITION jest przeznaczony dla dzieci od 0 do 36 kg. Kupujesz jeden fotelik, a służy Ci on przez wiele lat! W miarę jak dziecko rośnie łatwo dopasujesz sposób montażu i zapięcia malucha.

5 pozycji jazdy
Fotelik ma możliwość regulacji kąta nachylenia siedziska. W pozycji FWF można go ustawić w 4 pozycjach, w RWF - w 1. Maluszek chce się zdrzemnąć podczas jazdy? Wystarczy wyregulować nachylenie fotelika!

Pewny i wygodny w montażu
Montaż XPEDITION jest pewny i intuicyjny dzięki systemowi ISOFIX. W zależności od grupy wagowej, do montażu używamy dodatkowo pasa TOP-TETHER lub pasów samochodowych (istnieje możliwość montażu tylko za pomocą pasów auta).

Zintegrowana baza
XPEDITION jest zintegrowany z bazą, która zapewnia stabilne i pewne mocowanie fotelika w samochodzie. Pozwala także na łatwe i szybkie obrócenie fotelika bokiem w stronę drzwi, przodem do rodzica - łatwiej przypniesz dziecko pasami.

3 wskaźniki poprawnego montażu
Fotelik XPEDITION ma wskaźniki poprawnego montażu ISOFIX, TOP TETHER oraz wskaźnik potwierdzający poprawne zablokowanie się fotelika w pozycji RWF lub FWF.

7 pozycji zagłówka
Fotelik 0-36 kg XPEDITION ma 7-stopniową regulację zagłówka. Dzięki praktycznemu uchwytowi dopasujesz jego wysokość jedną ręką.

Regulowane 5-punktowe pasy
Fotelik posiada 5-punktowe, wewnętrzne pasy z ochraniaczami. Wyposażono je w wytrzymałą klamrę od uznanej, amerykańskiej marki SHIELD. A gdy przyjdzie czas, by zapiąć malca pasem samochodowym, pasy schowasz w specjalnym schowku.

Miękkie osłonki pasów
Pasy wyposażone są w ochraniacze, które mają od spodu antypoślizgową powierzchnię (ANTI-SLIPPERY SYSTEM). Zapobiegają zsuwaniu się pasów podczas jazdy.

Prowadnice pasów
Prowadnice ułatwiają poprawne przeciagnięcie pasa i prawidłowe zapięcie starszego dziecka.

2 wkładki dla najmłodszych
Fotelik ma aż 2 wkładki dla najmłodszych: jedną zagłówkową do 5 kg masy ciała malucha, która chroni główkę dziecka podczas jazdy, oraz drugą: dla dzieci do 12 kg.

Otwory wentylacyjne
XPEDITION ma z tyłu skorupy otwory, które zapewniają odpowiedni przepływ powietrza podczas jazdy. Malec będzie komfortowo podróżował nawet podczas upalnych dni.

Obszerne siedzisko
XPEDITION ma miękkie, głębokie siedzisko. Jest idealne dla większych dzieci i posłuży maluchom aż do osiągnięcia wagi 36 kg.

Czysto i komfortowo
Tapicerkę można zdjąć i wyprać. Materiał tapicerki jest miły w dotyku - maluszkowi będzie wygodnie zarówno podczas krótkich, jak i długich wycieczek.

  • Produkty podobne