• Kinderkraft Fotelik ONETO3 i-Size 76-150 HARBOR BLUE

Symbol: JFKDRF0U8022192
Wymiary Długość: 58 cm Szerokość: 44 cm Wysokość: 58-78 cm
Brak towaru
556.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki Brak
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

Nowy poziom bezpieczeństwa

Oto ONETO3 i-Size - bezpieczny fotelik samochodowy, spełniający najnowszą normę R129 i-Size. Jest przeznaczony dla dzieci od 76 do 150 cm wzrostu (od 15 miesięcy do ok 12 lat). To następca kultowego modelu ONETO3, wyróżnionego wysokimi ocenami ADAC oraz ÖAMTC. Wyposażono go w dedykowane systemy bezpieczeństwa, takie jak SIDE PROTECT SYSTEM, który zapewnia dodatkową ochronę w przypadku zderzeń bocznych, a także H-GUARD SYSTEM, czyli 3-warstwowy, wzmocniony zagłówek, chroniący głowę oraz szyję dziecka podczas wypadku. Ma praktyczne zaczepy na pasy po bokach, możliwość ukrycia wewnętrznych pasów w schowku oraz wygodne, miękkie siedzisko, które ułatwią podróż.

Standard i-Size

Fotelik samochodowy ONETO3 i-Size jest zgodny z najnowszą normą R129 i-Size. Dzięki niej skupisz się na prowadzeniu samochodu bezpieczeństwem zajmie się fotelik.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

SPS to wysokie, wzmocnione osłony boczne. Absorbują one energię, wytworzoną podczas zderzenia bocznego. Skuteczniej chronią ramiona i biodra malucha w przypadku kolizji. Głowę i odcinek szyjny chroni H-GUARD SYSTEM - 3-warstwowy zagłówek z pianką memory, który pochłania wytworzoną energię i ją rozprasza, nie dopuszczając sił wypadku do wrażliwych części ciała dziecka.

Łatwy montaż z ISOFIX

Dzięki ISOFIX fotelik zamontujesz w samochodzie w kilka chwil. Przewożąc młodsze dzieci, konieczne jest dodatkowe przymocowanie za pomocą pasa TOP TETHER. Oba systemy mają wskaźniki, które gwarantują poprawność montażu. Starsze dzieci możesz opcjonalnie przewozić w samochodzie bez złączy ISOFIX.

RECLINING

Fotelik jest zintegrowany z bazą, a oprócz tego umożliwia regulowanie kąta nachylenia względem kanapy przy pomocy jednej ręki aż w 5 pozycjach. Będziesz z tej funkcji mógł korzystać przez cały okres użytkowania.

Idealne dopasowanie

Fotelik w prosty i szybki sposób dopasujesz do wzrostu dziecka. Wyjmowana wkładka dla najmłodszych dzieci, wpływa na komfort podróży i zmniejsza przestrzeń między ciałem dziecka a fotelikiem. Natomiast EASY GROW SYSTEM pozwala na jednoczesną regulację zagłówka i pasów przy pomocy jednej ręki. Odpowiednio wyregulowany zagłówek zwiększa bezpieczeństwo dziecka podczas kolizji! Zagłówek reguluje się aż w 18 stopniach.

5-punktowe pasy

Fotelik posiada 5-punktowe, wewnętrzne pasy z miękkimi ochraniaczami, z antypoślizgową powłoką, żeby nie zsuwały się z ramion. A gdy przyjdzie czas, by zapiąć malca pasem samochodowym, w kilku krokach wewnętrzne pasy schowasz w specjalnym schowku, bez konieczności ich wypinania.

  • Produkty podobne