• Kid's Concept - Kuchnia zewnętrzna KID'S HUB

Symbol: 7340028734796

Kuchnia ogrodowa o wszechstronnym zastosowaniu. Wyposażona w zlew z PP, do którego można wlać wodę lub wsypać piasek, w wiszący pojemnik z kranem na wodę oraz trzy pokrętła, by można było bawić się w gotowanie.

Brak towaru
599.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki Brak
Dostępność 0 szt.
Waga 0.54 kg

Kid's Concept - Kuchnia zewnętrzna KID'S HUB

Kuchnia ogrodowa o wszechstronnym zastosowaniu. Wyposażona w zlew z PP, do którego można wlać wodę lub wsypać piasek, wiszący pojemnik z kranem na wodę oraz trzy pokrętła, by można było bawić się w gotowanie.

Górna półka na wszelkiego rodzaju produkty może służyć jako miejsce do przechowywania lub serwowania. Dwa cynkowe garnuszki możesz umieścić w otworach w górnej półce, w ten sposób stworzysz dodatkowe miejsce do przechowywania produktów lub roślin. Dolna półka na garnki i patelnie lub inne akcesoria w kawiarni, barze lub restauracji na świeżym powietrzu. Z boku cztery haczyki do zawieszenia narzędzi ogrodniczych lub ręczników - dzięki temu będą zawsze w zasięgu ręki i łatwo dostępne. Kuchnia ogrodowa została tak zaprojektowana, by była odporna i trwała, dzięki czemu wytrzyma ciężar zapasów i narzędzi.

Informacje dodatkowe:

  • Materiał: Sosna, tworzywo PP, cynk.
  • Wymiary: ( dł. x wys. x szer. ) 70x45 wys. 84 cm (wysokość blatu 60 cm).
  • Waga:Wiek rekomendowany: 2 lata+
  • Certyfikaty: wykonane z drewna z certyfikatem FSC, oznaczenie CE