• Kid's Concept - Chodzik rust

Symbol: 1000280

Chodzik z drewna. Chodziki są idealnym wsparciem dla dzieci, które dopiero zaczynają uczyć się chodzić, ale mogą też służyć po prostu jako zabawka nawet dla nieco starszych dzieci, a także do przechowywania i przewożenia innych zabawek

Brak towaru
259.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Kurier DPD 15
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

Chodzik z drewna. Chodziki są idealnym wsparciem dla dzieci, które dopiero zaczynają uczyć się chodzić, ale mogą też służyć po prostu jako zabawka nawet dla nieco starszych dzieci, a także do przechowywania i przewożenia innych zabawek.

Rączkę chodzika można ustawić w dwóch pozycjach. W pionie, gdy chodzik ma być stabilny, ponieważ dziecko niedawno zaczęło chodzić. Pod kątem,kiedy dziecko już pewnie chodzi. Wówczas możesz używać go jako normalnego wózka. Hamulec można regulować za pomocą małych śrub na tylnych kołach. Użyj do tego małego zwykłego śrubokręta Po dokręceniu śrub koła będą obracać się wolniej, więc mniejsze dziecko będzie mogło bezpiecznie korzystać z chodzika.

Informacje dodatkowe:

Materiał Chodzik: sklejka lipowa.

Rączka: żelazo. Koła: ABS, TPR.

Wiek rekomendowany: 1 rok

 

Certyfikaty: EN71, oznaczenie CE

Instrukcja czyszczenia: Czyść wilgotną ściereczką. Wytrzyj do sucha czystą szmatką. Regularnie sprawdzaj, czy wszystkie śruby są dokręcone, a części pozostają nienaruszone. Koła można smarować olejem parafinowym, dopuszczonym do kontaktu z żywnością, lub olejem lnianym.