Niebawem nadejdą drugie urodziny Laury, a ja nie jestem do nich kompletnie przygotowana.
Pamiętam jak planowałam jej pierwsze urodziny, już na początku września miałam pozamawiane dekoracje na ten ważny dzień.  Specjalne zaproszenia w połowie października już wypelniałam i wysyłałam, a w połowie listopada prezenty już czekały na ten dzień. Nie wspomne o torcie, gdzie musiałam spośród wielu cukierni w Warszawie wybrać tą jedną i ten IDEALNY motyw tortu na PIERWSZE URODZINY. 
Wtedy było jakoś wszystko łatwiejsze, przede wszystkim wszystko wiedziałam co chcę i jak ma to wyglądać. Z tytułu pandemii uroczystość odbyła się w domu, wiadomo, ale też były obostrzenia dotyczące ilości osób. Gdyby ktoś nas podpierdzielił byłoby nieciekawie :(
Tak więc wmawiałam sobie że pierwsze urodziny są najważniejsze i muszą być IDEALNE, kolejne już mniej ważne, ale jestem w tym momencie, gdzie moja mama wspomniałą dziś te słowa i tak sobie pomyślałam: " zaraz, zaraz jakie mniej ważne ? Każde urodziny mojego dziecka są ważne jak nie najważniejsze!"
Mamy koniec października, mam niewiele ponad miesiąc do jej urodzin, a ja nawet nie wiem z jakim motywem ma być tort. Obecnie lubi jedną bajkę Bing, po powrocie z wakacji lubi też basen i wszystko co z nim związane, także pływanie i samoloty. Tak sobie myślę może motyw z PODWODNYM ŚWIATEM ? Bo jakoś ten królik Bing do mnie nie przemawia, jeszcze chociaż żeby sama mi powiedziała jaki tort by chciała, a ona jeszcze nie jest na tym etapie.
Ubiór też jest ważny, oczywiście będzie to sukienka, choć jeszcze nie wiem jaka.
Prezenty, jakie ona by chciała prezenty ? Mam mnóstwo zabawek u siebie w sklepie Bobo Design, ale jak z posród tylu zabawek wybrać te właściwe ? Dlategoteż byłoby mi bardzo miło, gdyby inne mamy mogłyby mi pomóc ? Byłabym bardzo wdzięczna <3
Na szczęście goście i menu jest dla mnie oczywiste i z tym nie mam problemu :)
Tak więc Kochane Mamy proszę o pomoc ! Do godziny 0, zostało 39 dni 23 godziny i 26 minut !!!!!