Z własnego doświadczenia wiem, że fotel dla mamy to jedno z najważniejszych MUST HAVE, aby ułatwić i uprzyjemnić sobie codzienne obowiązki przy maluszku.

Gdy przyszła mama jest w ciązy, a brzuszek już jest duży coraz gorzej się śpi. W łóżku nie można sobie znaleźć odpowiedniej pozycji, wygodny fotel pomoże przetrwać złe chwile.

Gdy witamy maluszka w domu, częste karmienia i usypianie może odbywać się w fotelu, a wręcz umili nam ten czas. Pierwsze karmienia trwają ok 40 minut, więc najlepiej dla mamy będzie usiąść w wygodnym fotelu i wykonać tę czynność z przyjemnością. Do zasypiania polecam fotel z funkcją bujania, wtedy maluszek łatwiej zasypia.

Gdy Twoje dziecko podrośnie, pokocha Twój fotel tak samo jak TY i każe się na nim bujać :) Można to dopisać jako kolejna funkcja w kolejnej fazie dorastania maluszka.

Z całym sercem polecam fotele EGG marki King Home. Znajdziecie je w dwóch obiciach welur i wełna, w różnych kolorach, a także w trzech kolorach podstaw. Ten fotel na pewno dopasuje się do Twojego wnętrza.