• Stelaż Hevea Junior 160x70 standardowy

Symbol: 5901602102930

Stelaż wykonany z elastycznych listew z drewna liściastego (najczęściej brzozowych), klejonych warstwowo. Ilość listewek uzależniona od rozmiaru. Wykonywany w rozmiarach dopasowanych do najpopularniejszych łóżek i materaców w grupie wiekowej 2+. Płynna regulacja zagłówka - stosowana w profilaktyce chorób górnych dróg oddechowych. Zastosowane elastyczne listwy sprężynujące wspomagają dopasowanie się materaca do kształtu ciała.

486.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 14 dni
Cena przesyłki 75
Kurier DPD 75
Dostępność 30 szt.
Waga 15 kg

BUDOWA: Stelaż Junior wykonany jest na bazie 20-28 elastycznych listew z drewna liściastego (najczęściej brzozowych). Ilość listewek zależna od długości stelaża. Posiada regulację w dwóch płaszczyznach. Duża ilość listewek pozwala na najlepsze dostosowanie się materaca do kształtu ciała. Część środkowa wyposażona jest w podwójne listwy i płynną regulację twardości, stelaż ma również regulowany płynnie zagłówek. Zmniejszone do minimum odstępy pomiędzy listewkami pomagają równomiernie rozłożyć masę materaca (nawet o dużej gęstości wkładu) co wydłuża jego eksploatację. Konstrukcja nośna - elastyczne listewki klejone warstwowo szerokości 3,8cm grubości 8mm, przerwy między listwami około 3cm, wysokość stelaża 6cm. Stelaż powinien być podparty na całej długości lub przynajmniej w trzech miejscach (głowa, część środkowa, nogi). We wszystkich szerokościach stelaża zastosowana jest regulacja twardości w części lędźwiowej. Stelaż w wersji Slim zaprojektowano do łóżek o niskich burtach. Znajduje swoje miejsce wszędzie tam, gdzie zastosowanie stelaża o tradycyjnej wysokości mogłoby spowodować wysuwanie się materaca poza łóżko.

ZASTOSOWANIE: łóżka i tapczany dziecięce i młodzieżowe, waga użytkownika bez ograniczeń.

UWAGI: 7 rozmiarów od 160/70 do 90/190. Rzeczywiste rozmiary stelaża są około 15 mm mniejsze od łóżka, celem bezpiecznego i łatwego osadzenia wewnątrz ramy.

GWARANCJA: 3 lata
GRUPA WIEKOWA: 2+ i 7+
CZAS REALIZACJI: 14 dni

Wysokość 6 cm
Linia produktowa stelaże
Kolekcja Junior
Gwarancja 3 lata
Twardość nie dotyczy
Grupa wiekowa 2+ i 7+
Rozmiar 160x70
Czas realizacji 14 dni