• SmarTrike - Rowerek 3w1 - Xtend Bike - Blue

Symbol: 4895211404077

Rowerek biegowy bez problemu zmienisz w rowerek z pedałami, gdy dziecko będzie na to gotowe. Dzięki temu unikniesz korzystania z dodatkowych kółek.

Brak towaru
1399.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Kurier DPD 15
Dostępność 0 szt.
Waga 2.8 kg

smarTrike - Rowerek 3w1 - Xtend Bik

Rowerek biegowy bez problemu zmienisz w rowerek z pedałami, gdy dziecko będzie na to gotowe. Dzięki temu unikniesz korzystania z dodatkowych kółek. Dzięki regulowanej ramie, którą łatwo dostosujesz do wzrostu dziecka, możecie korzystać z rowerka Xtend przez lata. Naucz swoje dzieci jeździć pewnie i stylowo.

Najważniejsze cechy:

 • Nauka jazdy na rowerze bez dodatkowych kółek. Błyskawiczna zmiana rowerka biegowego w rowerek z pedałami. Łatwy montaż pedałów. Dzięki regulowanej ramie przydatny przez kilka lat. 3 rowery w 1.

Zalety:

 • Najlepszy sposób, aby nauczyć dzieci jeździć na rowerze. Rowerek Xtend łatwo zmienia się z rowerka biegowego w rower z pedałami, dzięki czemu nauka jazdy na rowerze sprawi Twoim dzieciom radość i satysfakcję.
 • Łatwy montaż pedałów. Pedały Xtend zostały zaprojektowane tak, aby można było bez trudu zamontować je w domu. Wystarczą 3 proste śruby. Pomoc serwisu rowerowego nie będzie potrzebna.
 • Rośnie wraz z dzieckiem. Gdy Twój maluch wyrośnie ze swojego pierwszego roweru na pedały, z pomocą jednej śruby z łatwością dostosujesz jego wielkość do wzrostu dziecka i w ten sposób zapewnisz zabawę na kolejne lata.
 • Nazwy kolejnych wariantów: Rowerek biegowy (od 3 roku życia), Rowerek z pedałami (od 4 roku), Rower Xtend (od 5 roku)

Od którego roku życia i jak długo dziecko może korzystać z roweru Xtend?

 • Rower Xtend przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Rower zmienia się wraz ze wzrostem i poziomem umiejętności dziecka, dzięki czemu zapewnia przyjemną i bezpieczną jazdę.

Czy rower Xtend ma regulowaną wysokość?

 • Tak! Xtend Bike ma nie tylko regulowane kierownicę i siodełko, ale także unikalną rozsuwaną ramę rowerową! Dzięki temu rowerek rośnie wraz z dzieckiem i może mu służyć przez długie lata.

Czy rower Xtend Bike jest składany? Czy jego transport nie sprawia trudności?

 • Chociaż rower Xtend nie składa się, jego lekka, magnezowa rama oraz możliwość przekształcenia go z roweru biegowego w rower z pedałami sprawiają, że Xtend Bike świetnie się sprawdzi w podróży.

Jak zadbaliście o to, by użytkowanie roweru Xtend było bezpieczne?

 • Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Rower Xtend jest wyposażony w antypoślizgowe uchwyty, solidny hamulec ręczny i pneumatyczne opony, które zapewniają dziecku bezpieczną i płynną jazdę przez cały czas.

Czy mogę kupić części zamienne do roweru Xtend?

 • Zespół wsparcia technicznego smarTrike z przyjemnością pomoże Ci zamówić każdą dostępną część wymienną do Twojego roweru! Po prostu skontaktuj się z nami pod adresem help@smartrike.com.
 • Produkty podobne