• Petit Collage Diabelski Młyn Drewniany

Symbol: WFW-Carnival
Brak towaru
179.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Kurier DPD 16
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

Petit Collage Diabelski Młyn Drewniany
Numer kat. WFW-Carnival

Zabierz ze sobą trzech drewnianych przyjaciół na przejażdżkę po pięknie zaprojektowanym i stylowym drewnianym diabelskim młynie. Kręć uchwytem i obserwuj obracające się koło wraz z trzema ponumerowanymi wagonikami. Pomóż zwierzątkom wsiąść do wagoników, zapewniając im wiele godzin niezapomnianych wrażeń. Aby zabawa była jeszcze bardziej ciekawa użyj dołączonego drewnianego liczydła z trzema koralikami do liczenia przejażdżek, biletów, zwierzątek lub liczby obrotów. Zestaw zapewni dziecku wiele godzin zabawy, rozwijając umiejętności motoryczne dziecka, wyobraźnię, inspiruje do kreatywnej zabawy tworząc ciekawe historie. Będzie doskonałym prezentem dla każdego dziecka, jak również dekoracja dziecięcego pokoju.

Zabawa rozwija:
- umiejętności motoryczne
- koordynację oko-ręka
- kreatywność poprzez opowiadanie historii
- uczy przyczyny i skutku: co dzieje się po przekręceniu pokrętła

Cechy:
- młyn jest zmontowany, nie wymaga składania
- pięknie wykonany drewniany diabelski młyn posiada uchwyt do obracania kolejkami
- zawiera trzy zwierzątka z drewna bukowego, które mogą być używane w wagonikach.
- wytrzymała drewniana konstrukcja z nietoksycznymi farbami na bazie wody sprawia, że ten stylowy zestaw jest
idealny do zabawy
- spełnia i przewyższa wszystkie normy bezpieczeństwa

Przyjazny dla środowiska:
- 99% nadaje się do recyklingu
- drewniane figurki wykonane są z litego drewna bukowego
- opakowanie drukowane jest za pomocą tuszów warzywnych
- nie posiada plasikowych elementów
- niekorozyjne, nadające się do recyklingu śrubki
- figurki i młyn drukowane są nietoksycznymi farbami na bazie wody

Wymiary:
- szerokość 24,1 cm
- wysokość 33 cm
- głębokość 89 cm

Wymiary opakowania:
- szerokość 25,4 cm
- wysokość 35,6 cm
- głębokość 15,2 cm

Petit Collage to dzieło Loreny Siminovich, która wymyśliła linię w 2006 roku z jej charakterystycznymi, ręcznie robionymi kolażami na drewnie. To, co zaczęło się od prostych kolaży, od tego czasu stało się żywą kolekcją uwielbianą na całym świecie. Lorena została zaprezentowana przez Marthę Stewart Show, The New York Times, San Francisco Chronicle, Dwell Magazine i popularne blogi, takie jak Oh Joy, Decor8, Design * Sponge i Design Mom. Lorena Pochodzi z Buenos Aires. Mieszka w San Francisco z mężem i córką w wypełnionym domu sztuką na wzgórzu i pracuje w jasnym, słonecznym studio ze swoją wymarzoną sześcioosobową drużyną.

Petit Collage łączy ze sobą nowoczesną estetykę z kryteriami zrównoważonego rozwoju, tworząc odważne, przemyślane produkty, które inspirują małe dzieci. Pięknie zaprojektowane w kalifornijskim studio, aby były przyjemne dla oka i wygodne w użyciu, które kochają zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Pierwszym produktem Petit Collage był ręcznie robiony kolaż z materiałów pochodzących z recyklingu. Produkt ten inspirował nie tylko nazwę firmy, ale także etos zrównoważonego rozwoju. Dziesięć lat później nadal wybierają materiały, których używają  ostrożnie, od tektury z odzysku po certyfikowane FSC drewno i atramenty na bazie soi. Unikają plastiku. Produkty zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu naszych dzieci i planety. Produkty sprzedawane są na całym świecie, w renomowanych sklepach, w tym Anthropologie, Barnes & Noble, Whole Foods i tysiącach niezależnych sklepów specjalistycznych.


 

Wiek Od 3 lat
Płeć chłopiec/dziewczynka
Kolor różnokolorowy
Materiał drewno