• Lionelo Łóżeczko dostawne Leonie Beige Sand

Symbol: GXP-879900
Brak towaru
581.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Kurier DPD 15
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

Łóżeczko dostawne Lionelo Leonie Beige Sand - doskonałe do co-sleepingu

Praktyczna dostawka z funkcją kołyski - łóżeczko Lionelo Leonie to duża pomoc w opiece nad małym dzieckiem od 1. dnia życia do wagi ok. 9 kg (lub momentu, w którym zaczyna samodzielnie siadać). Możesz je połączyć ze swoim łóżkiem lub używać niezależnie. Gdy obrócisz nóżki, zamieni się w kołyskę, która ułatwi maluszkowi zaśnięcie.

Bezpieczne łóżeczko dla noworodka i niemowlaka
Stabilność w zestawieniu z Twoim łóżkiem zapewnią pasy montażowe, a o odpowiednią dla maluszka pozycję na płasko zadba komfortowy materac. Niezawodność konstrukcji potwierdziły testy w laboratoriach TÜV SÜD i SGS, które wykazały bezpieczeństwo i zgodność z europejskimi normami EN 1130 i EN 16890.

Regulacja wysokości w łóżeczku Lionelo Leonie

Pięć poziomów wysokości pozwoli Ci na precyzyjne połączenie dostawki Lionelo Leonie ze swoim łóżkiem. W ten sposób Wasza wspólna przestrzeń do spania będzie równa i komfortowa. Materac możesz pochylić, aby głowa dziecka znajdowała się wyżej, co jest pomocne podczas infekcji górnych dróg oddechowych. Przewiewny panel z siatki zapewni dobrą wentylację.

Wygodny zestaw podróżny

Łóżeczko dostawne Lionelo Leonie złożysz do kompaktowych rozmiarów i spakujesz do dołączonej do zestawu torby. W ten sposób zadbasz o bezpieczne i znajome miejsce dla dziecka także podczas wakacyjnych wyjazdów. Dwa kółka ułatwią przestawianie.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Wiek od 0 miesięcy
Wymiary 94 x 77 x 54 cm