• Lionelo Fotelik samochodowy Bastiaan I-Size black red 40-150 cm

Symbol: JFLEOH0U1005530
Wymiary 60.8-76.2 x 47 x 45 cm
Brak towaru
602.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Kurier DPD 15
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan i-Size Black Red

Lionelo Bastiaan i-Size to innowacyjny fotelik, który posłuży Twojemu dziecku od momentu narodzin aż do osiągnięcia 150 cm wzrostu. Spełnia wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa, ma zaawansowaną ochronę boczną oraz wzmocniony zagłówek z pianką Memory Foam wszystko to, by zapewnić Twojemu dziecku najwyższy standard ochrony. Co więcej, fotelik Bastiaan i-Size został wyposażony w bazę obrotową 360° EasyTurn, która ułatwia umieszczanie oraz wyciąganie malucha z fotelika.

Łatwy i intuicyjny montaż

Prawidłowy montaż fotelika ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa Twojego dziecka. Dlatego Lionelo Bastiaan i-Size został wyposażony w system ISOFIX oraz pas Top Tether, które ułatwiają jego montaż. Specjalne oznaczenia informują Cię o prawidłowym zamocowaniu znacznik zmienia kolor z czerwonego na zielony, gdy wszystko jest poprawnie. W wyższych grupach wzrostowych możliwy jest montaż także za pomocą pasów samochodowych.

Wygoda nawet podczas najdłuższych podróży

Niezależnie od długości trasy, Twoje dziecko będzie podróżować w komforcie. Fotelik Bastiaan i-Size umożliwia 4-stopniową regulację pochylenia oparcia, a także przyjęcie pozycji półleżącej. Dodatkowo system regulacji zagłówka, skonfigurowany z regulacją pasów, pozwoli Ci łatwo dostosować ustawienie fotelika do rosnącego dziecka.

Rośnie razem z dzieckiem

Bastiaan i-Size to inwestycja na lata. Jego design uwzględnia potrzeby rosnącego dziecka od niemowlaka aż po starszaka. Pozwala na przewożenie malucha zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Wkładka redukcyjna i lędźwiowa z systemem Dri-Seat dbają o odpowiedni komfort najmłodszych, a po jej usunięciu odsłania się szerokie siedzisko, które zapewnia wygodę podczas codziennych podróży. 7-stopniowa regulacja zagłówka pozwala na błyskawiczne dostosowanie wysokości.

Projektowany z myślą o rodzicach

Bastiaan i-Size został zaprojektowany tak, aby ułatwić Ci życie. Specjalny mechanizm pasów pozwala na ich napinanie jednym ruchem ręki, a do tego wszystkie elementy, które mogłyby obcierać skórę maluszka, są odpowiednio zabezpieczone. Dodatkowym atutem jest baza obrotowa 360° EasyTurn, która znacząco ułatwia operacje związane z wkładaniem i wyciąganiem dziecka z fotelika.