• Kinderkraft Wózek spacerowy TIK GREEN FOREST

Symbol: GXP-885200
Wymiary Złożony: 106 x 28 x 33,5 cm Rozłożony: 76 x 47,5 x 104 cm
Brak towaru
337.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Kurier DPD 15
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

Wózek spacerowy TIK GREEN FOREST

Główne atuty

  • Idealny na podróż
  • Składanie w kilka sekund
  • Lekki tylko 6,5 kg
  • Pozycja leżąca
  • Amortyzowane, nieprzebijalne koła

Na wakacje i na co dzień

TIK to lekka spacerówka typu parasolka, którą złożysz w kilka sekund. Waży zaledwie 6,5 kg, co czyni z niej idealnego towarzysza podróży, np. na dłuższe wakacje. Wózek spacerowy TIK bez problemu sprawdzi się na lotnisku, w pociągu czy komunikacji miejskiej. Dla ułatwienia przenoszenia spacerówkę wyposażono w wygodną rączkę. Spacerówka ma stopniową regulację oparcia aż do pozycji leżącej oraz regulowany podnóżek. Lekkich, nieprzebijalnych kół nie musisz pompować, a w razie potrzeby zablokujesz dwa przednie do jazdy po trudniejszym terenie, np. po nierównej drodze. Mają amortyzację, doskonałą na nierówne płyty chodnikowe. Powiększana budka ochroni malucha przed słońcem, wiatrem i deszczem, a pojemny kosz zmieści wszystkie potrzebne podczas spaceru zakupy.

Na wakacje i na co dzień

TIK to spacerówka typu parasolka, stworzona na wyjazdy oraz do codziennych spacerów. To bardzo lekki wózek: waży zaledwie 6,5 kg i niezwykle łatwo się składa. Posiada wygodną rączkę do przenoszenia, ułatwiającą na przykład wnoszenie go po schodach.

Pozycja leżąca

Dzieci kochają drzemki podczas spacerów. Żeby im stworzyć przyjemną przestrzeń do snu, wystarczy rozłożyć oparcie do pozycji leżącej i wyregulować podnóżek. Ty będziesz zwiedzać dalej, a malec odpocznie po pełnym wrażeń dniu.

Rozkładana budka

TIK ma rozkładaną budkę, która zapewni maluchowi cień oraz osłonę przed wiatrem i mżawką. W budce znajduje się okienko do kontaktu z dzieckiem, żebyś mógł podglądać, co robi maluch.

Koła bez pompowania

Koła spacerówki są lekkie i nieprzebijalne, a co najważniejsze: nie musisz ich pompować. Świetnie poradzą sobie z nierówną nawierzchnią, szczególnie gdy zablokujesz przednie koła do jazdy na wprost.

Bezpieczny

Parasolkę TIK wyposażono w 5-punktowe, regulowane pasy oraz miękką barierkę zabezpieczającą. Pasy łatwo dostosować do rosnącego dziecka, mają także miękkie ochraniacze.

Pojemny kosz

Pod siedziskiem znajduje się pojemny kosz z łatwym dostępem. Zmieścisz tam zarówno niewielkie zakupy, jak i potrzebne podczas spaceru akcesoria, takie jak mokre chusteczki czy pieluszki tetrowe lub zabawki.