• Kids Concept SAGA Krzesełko Blonde

Symbol: 1000586
Brak towaru
359.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 20
Kurier DPD 20
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

Kids Concept SAGA Krzesełko Blonde
Numer kat. 1000586

Niech dzieci mają własne miejsce w domu, gdzie mogą pędzać czas, grać w gry i rysować. Oto nasze solidne krzesło z białego buku, które jest łatwe w montażu i wygląda nieziemsko prosto i design'ersko.  To dziecięce krzesełko ma idealną wysokość 31 cm i jest odpowiednie dla dzieci w wieku 3-6 lat. Posiada niskie oparcie z podparciem lędźwiowym dla dzieci i idealnie pasuje do naszego stolika z kolekcji Saga. Tylne nogi są wygięte na zewnątrz, aby zapewnić dodatkową stabilność. A jakby tego było mało, jest produkowany w pięknej Bośni, z drewna z certyfikatem FSC®.

 

Materiał: buk, lakier na bazie wody


Wymiary:
- szerokość 32 cm
- wysokość 46 cm
- długość 27 cm
Wysokość siedziska: 31 cm.

Waga: 2200g

Czyścić wilgotną szmatką. Wytrzyj do sucha czystą szmatką. Regularnie sprawdzaj, czy wszystkie śruby są dokręcone i czy wszystkie części są nienaruszone.

OSTRZEŻENIE!. Wymagany montaż dorosłych. Zachowaj ostrożność podczas otwierania opakowania, aby dzieci poniżej trzech lat nie mogły dostać się do małych części. Ten produkt zawiera małe części, które są niebezpieczne dla dzieci w wieku poniżej 3 lat, gdy są rozmontowane. Regularnie sprawdzaj, czy wszystkie śruby są dokręcone i czy wszystkie części są nienaruszone. Zachowaj te informacje na przyszłość.

Wiek Od 3 lat
Płeć chłopiec/dziewczynka
Kolor naturalny
Materiał drewno