• Mattel Zestaw filmowy 2 lalki i łódź Barbie

Symbol: GXP-859483
Wiek Od 3 lat
Brak towaru
290.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Kurier DPD 15
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

Dzieci mogą dołączyć do lalek Barbie Malibu Roberts i Barbie Brooklyn Roberts w ich najbardziej magicznej przygodzie dzięki temu zestawowi Barbie Mermaid Power z 18-calową łódką, która może unosić się na wodzie! Dzieci mogą pomieścić do czterech lalek w łodzi, patrzeć przez szklane dno, aby odkrywać głębiny morskie lub wybrać się na przejażdżkę dołączoną tratwą! Obie lalki Barbie Malibu i Barbie Brooklyn Roberts są ubrane na przygodę w kolorowe kostiumy kąpielowe, a akcesoria do opowiadania historii rozszerzają zabawę. Dzięki lalkom i zestawom do zabawy Barbie Mermaid Power dzieci w wieku od 3 lat mogą odtwarzać ulubione momenty lub wymyślać własne historie! Każdy sprzedawany osobno, w zależności od dostępności. Lalki nie potrafią pływać ani stać samodzielnie. Kolory i zdobienia mogą się różnić.

  • Zanurz się w opowieści o przygodach z lalką Barbie Malibu Roberts, lalką Barbie Brooklyn Roberts i łodzią, która naprawdę potrafi pływać!
  • Zainspirowana Barbie Mermaid Power, 18-calowa łódź motorowa ma elegancki wygląd i siedzenia dla 3 lalek.
  • Lalki mogą zaglądać przez szklane dno, aby odkrywać głębiny morskie lub wybrać się na przejażdżkę tratwą przyczepioną do tylnej części łodzi!
  • Zabawa w opowiadanie historii Spark dzięki akcesoriom, w tym uroczej płaszczce niemowlęcej, 2 kamizelkom ratunkowym, 2 parom okularów przeciwsłonecznych, wizjerowi, aparatowi fotograficznemu i butelce kremu z filtrem przeciwsłonecznym.
  • Lalki Barbie Malibu i Barbie Brooklyn Roberts są gotowe na każdą przygodę w kostiumach kąpielowych inspirowanych syrenami.