• Mattel Zestaw Polly Pocket Wakacyjny kurort walizka

Symbol: GXP-879972
Wiek Od 4 lat
280.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki Brak
Dostępność 12 szt.
Waga 0.15 kg

Wybierz się w podróż z lalką Polly Pocket w tej dziecięcej torbie podróżnej! Pollyville Resort Roll Away służy również jako zestaw do zabawy i schowek na kompakty Polly ! Zestaw ma wysuwaną rączkę, dzięki której można zabrać kurort w dowolne miejsce. Otwiera się na 3-piętrowy hotel z windą, zabawną arkadą do zabawy z przyjaciółmi, spiralną zjeżdżalnią, progami zwalniającymi, aby aktywować ekscytujące funkcje i wiele więcej do odkrycia! Dzięki 4 lalkom, 1 pojazdowi i ponad 25 akcesoriom możliwości zabawy są nieograniczone. Zamelduj się w ośrodku, przygotuj się w pokoju hotelowym i zjedź na plażę. Sygnał dźwiękowy! Wskocz do samochodu i przejedź przez próg zwalniający, aby aktywować paralotniarstwo! Wybierz się na przejażdżkę helikopterem z Polly i leć wysoko! Czas na diabelski młyn z przyjaciółmi, to takie szybkie! Dzięki temu zestawowi Pollyville Resort Roll Away dzieci mogą wziąć udział w niesamowitych wakacjach nad oceanem. Idealny dla osób w wieku od 4 lat. Kolory i zdobienia mogą się różnić.

  • Ten Polly Pocket Pollyville Resort Roll Away służy również jako zestaw do zabawy i schowek na kompakty Polly.
  • Ta pełna akcji przygoda zawiera 4 lalki, 1 pojazd i ponad 25 akcesoriów z lokalizacjami takimi jak plaża, promenada i hotel.
  • Zestaw otwiera się na trzypiętrowy kurort, w którym dzieci mogą brać udział w niekończących się wakacyjnych zajęciach z Polly i przyjaciółmi!
  • Baw się dobrze, wnosząc lalki do holu windą ośrodka. W hotelu znajduje się również pyszny bufet, najfajniejsza arkada i wanna w pokoju hotelowym!
  • Lalki mogą zmieścić się w zjeżdżalni i wybrać się na słodką przejażdżkę na plażową promenadę z hotelu!
  • Plaża jest pełna zabawnych odkryć i niespodzianek, takich jak: progi zwalniające, które aktywują funkcję parasailingu, diabelski młyn dla lalek i lot helikopterem z niesamowitymi widokami!
  • Wysuwana rączka ułatwia zabranie zestawu w dowolne miejsce! Idealny dla dzieci w wieku od 4 lat, szczególnie dla tych, którzy kochają przygody! Kolory i zdobienia mogą się różnić.