• Mattel Karty UNO Junior Psi Patrol

Symbol: WGMAAR0UG048700
Wiek Od 3 lat
22.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki Brak
Dostępność 12 szt.
Waga 0.15 kg

Ta uproszczona gra karciana UNO Junior dla młodszych graczy ma mnóstwo wesołych grafik z animacji Psi Patrol Film, w którym występują bohaterskie zwierzątka takie jak Chase, Skye, Marshall i Liberty oraz ich ludzki przyjaciel Ryder. Trzy poziomy zabawy pozwalają grze rosnąć wraz z dzieckiem. Poziom pierwszy to prosta gra w dopasowywanie. Poziom drugi dodaje do gry karty Zmiana kierunku i Postój, a poziom trzeci obejmuje karty Weź 1 i Weź 2, które zwiększają tempo rozgrywki. Podobnie jak w podstawowej wersji UNO gracze ścigają się, aby pozbyć się wszystkich kart, dopasowując je do karty na górze talii według kolorów, cyferek i (szczególnie przydatne dla młodszych graczy) według POSTACI! Dołóż Chasea do Chasea, a Marshalla do Marshalla. I nie zapomnij krzyknąć UNO!, gdy w ręku zostanie Ci tylko jedna karta! Dla dzieci od 3 roku życia. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Ulubiona gra UNO w wersji uproszczonej, aby w zabawie mogły wziąć udział dzieci już w wieku 3 lat!
  • Na każdej z kart znajduje się obrazek z filmu Psi Patrol Film dla przedszkolaków. Każda karta z cyferką ma grafikę postaci, aby dzieci, które jeszcze nie znają cyferek, też mogły grać i dopasowywać! Chase pasuje do Chasea, a Skye do Skye.
  • Trzy poziomy: początkujący, średnio zaawansowany, zaawansowany. Poziom 1 to proste dopasowywanie kolorami i zwierzątkami, poziom 2 wprowadza karty specjalne, a poziom 3 dodaje karty z karami
  • Gdy graczowi pozostanie tylko jedna karta, musi krzyknąć UNO!.
  • Żaden piesek nie jest za mały na bohatera! W UNO Junior Psi Patrol może grać 24 graczy w wieku od 3 lat, a urocze grafiki zachęcają do gry!