• Mattel Figurka Jurassic World Indominus Rex

Symbol: WFMAAAKCC043874
Wiek Od 4 lat
Brak towaru
318.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Kurier DPD 15
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

Figurka Jurassic World Indominus Rex

Ta figurka Indominus Rex potrafi atakować z ukrycia jest w tym świetna dzięki aktywowanym przyciskiem światełkom przypominającym kamuflaż na ciele. Drapieżnik wtapia się w leśne otoczenie dzięki kamuflażowi na skórze, a światełka i RYKI sprawiają, że zabawa jest jeszcze lepsza. Ten znany drapieżnik ze świata Jurassic World to gatunek hybrydowy atakujący potężną szczęką, którą kontrolujesz przyciskiem na ogonie. OŻYW dinozaura dzięki rzeczywistości rozszerzonej. Wystarczy zeskanować kod tropiący w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts App za pomocą kompatybilnego smartfona/tabletu (z Androidem lub iOS, nie znajduje się w zestawie), aby odkryć funkcje i gry w rzeczywistości rozszerzonej. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Atak z ukrycia! Ta figurka Jurassic World Indominus Rex ma unikalny efekt świetlny przypominający kamuflaż przesuwający się po ciele i podkreślający wygląd wtapiający się w dżunglę. Przycisk aktywuje też RYK!
  • Wielka paszcza! Kłapanie paszczą kontroluje przycisk na ogonie dinozaura.
  • Doskonały prezent! Efekty dźwiękowe, świetlne i ruchy sprawiają, że ten dinozaur (53 cm długości) będzie doskonałym prezentem dla fanów Jurassic World od 4 roku życia
  • Interaktywne atrakcje! Wystarczy zeskanować kod tropiący w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts App za pomocą kompatybilnego smartfona/tabletu (nie znajduje się w zestawie), aby odkryć funkcje i gry w RZECZYWISTOŚCI ROZSZERZONEJ.
  • Zabawa wirtualna! W niesamowitych grach czeka Cię mnóstwo przygód: odkryj tryb rentgena i termiczny, ścigaj i łap dinozaury w różnych środowiskach oraz ratuj je i wypuszczaj w ich naturalnym otoczeniu.
  • Produkty podobne