• Producent - Masterkidz

Firma Masterkidz Toys zobowiązuje się do dostarczania dzieciom wysokiej jakości drewnianych zabawek, które są etycznie pozyskiwane, edukacyjne, trwałe i bezpieczne! Uważamy, że w dzieciństwie wszystkie dzieci powinny mieć zapewnione odpowiednie do wieku i satysfakcjonujące zabawki. W końcu jest to ważny rozdział w życiu, w którym tak ważna jest nauka i czerpanie radości z kreatywnej i pomysłowej zabawy.


Wierzymy w „Skinship”, w którym dzieci uczą się poprzez pomysłową zabawę i interakcję z rodziną i przyjaciółmi przy jak najmniejszej ingerencji ekranu. Mając to na czele naszego projektu, produkujemy najlepsze drewniane zabawki z napędem dla dzieci, bez ekranu, z których może cieszyć się każda rodzina.


Z biegiem lat firma Masterkidz przekształciła się w uznaną na całym świecie markę wysokiej jakości drewnianych zabawek. Jesteśmy niezłomni w naszym zaangażowaniu w dostarczanie wysokiej jakości zabawek pełnych zabawy i wartości edukacyjnych.

Kochamy naszą planetę. Tworząc zabawki zawsze najlepiej wykorzystujemy naturę i myślimy o ochronie naszego środowiska. Wszystkie zabawki Masterkidz są przyjazne dla środowiska i produkowane w sposób zrównoważony przez wysoko wykwalifikowanych rzemieślników przy użyciu europejskiego drewna bukowego, kanadyjskiego i innych ekologicznych materiałów, takich jak farba na bazie wody, przyjazny dla strefy ozonowej klej e-zero i materiały opakowaniowe pochodzące z recyklingu. Stworzyliśmy również gamę zabawek w 100% z naturalnego drewna, które są wykonane wyłącznie z trwałego europejskiego buku i są wolne od farb i innych materiałów.


Nauka jest fajna! Masterkidz z dumą bierze udział w tworzeniu królestwa szczęśliwej nauki dla naszych pociech.