• Producent - Lulujo

Lulujo jest kanadyjską firmą założoną w 2009 roku przez Dawn Marie Pottier. Marka zainspirowana i nazwana imieniem jej dwojga dzieci.

Wychowana w Nowej Szkocji, Dawn studiowała biznes międzynarodowy i będąc na urlopie macierzyńskim zainspirowała się do założenia własnego biznesu. Analizując rozwój i potrzeby rynku, pierwsze produkty stworzyła w domu. Inspirujące wzory i kolory w kocyk bambusowy i kocyk muślinowy, zyskały ogromną popularność. W następnym roku uruchomiła Lulujo w całej Kanadzie, a do 2012 roku Lulujo można było znaleźć w setkach sklepów detalicznych w całym kraju. Wyjątkowym produktem, który pomoże udokumentować Ci wzrost Maluszka będzie fotokocyk czy też kocyk do zdjęć.

Od tego czasu marka rozpoczęła działalność w USA i stała się globalną firmą dzięki wizji swoich partnerów biznesowych, oddanej i pełnej pasji ekipy oraz nieśmiertelnej determinacji. Dzięki głębokiemu wyczuciu rynku i zrozumieniu potrzeb rodziców, marka urosła znacząco w ciągu zaledwie kilku lat, zdobywając uznanie na całym świecie i zapewniając dystrybucję do ponad 20 krajów. Dawn chce poświęcić się innym, dzieląc się niesamowitym sukcesem Lulujo.

Lulujo jest kanadyjską marką, której najważniejszym celem jest tworzenie trwałych, funkcjonalnych i proekologicznych produktów. Lulujo słynie na całym świecie z wyjątkowych wzorów i najwyższej jakości materiałów. Do najpopularniejszych produktów naszej marki należy: kocyk muślinowy i kocyk bambusowy. Dodatkowo każdą z naszych kolekcji możesz połączyć według wzoru wiodącego. I tak możesz wykonać inspirujące zestawienia kocyk bambusowy z otulaczem bambusowy. Wyjątkowa miękkość muślinu zachwyca, dlatego też kocyk muślinowy z każdym dniem zdobywają nową, liczniejszą rzeszę fanów. Łączymy wysokiej jakości tkaniny z modnymi nadrukami dla większego komfortu i potrzeb dzieci oraz ich rodziców. W swojej ofercie mamy szeroką gamę wielofunkcyjnych bawełnianych oraz organicznych kocyków i otulaczy.

Naszą firmę znacie z najlepiej sprzedających się produktów takich jak; kocyk muślinowy oraz kocyk bambusowy. Każdy z nich został wykonane są z wysokiej jakości mieszanek bawełny i bambusa, które sprawią, że Ty i Twoje dziecko poczujecie się ciepło, przytulnie i bezpiecznie.

Z dumą stoimy za wszystkimi naszymi produktami. Każdy z nich jest osobiście zaprojektowany i przetestowany. Zawsze pamiętamy o bezpieczeństwie dzieci i potrzebach rodziców. Uczyń Lulujo częścią codzienności dla Ciebie i Twojego dziecka.