• Hot Wheels Zestaw Monster Trucks Szczęki Krokodyla

Symbol: WNHTWS0CC034898
Wiek Od 4 lat
Brak towaru
172.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki Brak
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

Zestaw Hot Wheels Monster Trucks Krokodyl Potężne szczęki

Odkryj nowy wymiar demolki z zestawem Hot Wheels Monster Trucks Color Shifters Krokodyl Potężne szczęki dzięki funkcji zmiany koloru, która jeszcze bardziej urozmaica zabawę. Wystartuj dołączonym do zestawu pojazdem Color Shifters Piran-ahhh - gdy wpadnie w paszczę krokodyla pełną zimnej wody, zmieni kolor, odsłaniając nowy wygląd. Wypuść samochodzik jeszcze raz, "rozwal" znak i wjedź na łódkę, gdzie możesz zanurzyć go w ciepłej wodzie, wracając do oryginalnego wyglądu. Tę niezwykłą transformację możesz powtarzać w nieskończoność! Wyjmowana łódka i pojemnik w paszczy krokodyla pozwalają uniknąć rozlewania wody i utrzymać ją tylko w obszarze zabawy. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Sprzedawane oddzielnie.

  • Podziwiaj, jak pojazd Color Shifters zmienia kolor.
  • Przeskocz pojazdem Monster Truck Color Shifters przez szczęki rekina i uderz w znak. Jeśli nie uda Ci się przebić, pojazd wpadnie do zimnej wody i błyskawicznie zmieni kolor. Gdy wyjmiesz go z kąpieli, możesz podziwiać nowy kolor.
  • Wystartuj przez krokodyla jeszcze raz, a gdy uda Ci się przebić przez znak, wylądujesz bezpiecznie na łódce gotowej do ucieczki. Polej pojazd ciepłą wodą z pojemnika, aby wrócić do oryginalnego koloru. Tę niesamowitą transformację możesz powtarzać raz za razem, aby cieszyć się różnymi kolorami pojazdu.
  • Łódka zbiera skapującą wodę, pozwalając uniknąć bałaganu i utrzymując suche miejsce do zabawy. Łódkę i pojemnik na ciepłą wodę można wyjąć i bawić się nimi samodzielnie.
  • W zestawie jest 1 pojazd Hot Wheels Monster Trucks Color Shifters Piran-ahhh, co sprawia, że jest to doskonały prezent na każdą okazję.