• Hot Wheels Zestaw Hot Wheels Arena Goryla

Symbol: GXP-885907
Wiek Od 4 lat
Brak towaru
259.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Kurier DPD 15
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

W zestawie Arena Goryla pojazd Mega-Wrex może zmierzyć się z dynamicznym przeciwnikiem Crushzillą który obraca się i zmienia pozycję przy każdym ataku. Atakuj dołączonym pojazdem Mega-Wrex pod różnymi kątami, aby trafić w wyznaczone punkty uderzenia i w ten sposób pokonać bestię, wygrywając starcie. Gdy Crushzilla padnie, wywoła falę demolki, a zarazem salwę śmiechu, gdy zobaczysz jego małe nóżki i bieliznę. Podstawa rusza się i trzęsie, więc możesz poczuć wyjątkowe emocje podczas zabawy. W zestawie są też dwa samochodziki do zmiażdżenia, które możesz ustawić na trybunach. Połącz ten zestaw z innymi i zbuduj całą arenę pełną wyzwań. Zestawy sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • W zestawie Arena goryla jeździsz pojazdem Mega-Wrex i celujesz nim w obracającego się i zmieniającego pozycję potwora Crushzillę, aby go przewrócić i wygrać wyzwanie.
  • Podstawa się rusza, zwiększając wrażenia sensoryczne, które podkręcają frajdę z zabawy.
  • Crushzilla rusza się zależnie od ataku Mega-Wrex odkryj zabawę z każdej strony i niesamowite detale!
  • W zestawie jest 1 pojazd Hot Wheels Monster Trucks Mega-Wrex w skali 1:64 i 2 samochodziki do zmiażdżenia ustaw je na trybunach lub nakarm nimi Crushzillę.
  • Nakarm Crushzillę samochodzikami do zmiażdżenia, a potem wyceluj pojazdem Mega-Wrex w odpowiednie miejsce, aby je uwolnić. (Dodatkowe samochodziki sprzedawane oddzielnie).
  • Połącz Hot Wheels Monster Trucks Arena Smashers Arena goryla z innymi zestawami, aby stworzyć świat pełen kraks, przeszkód i wyzwań. (Dodatkowe zestawy sprzedawane oddzielnie).
  • To doskonały prezent dla dzieci od 4 roku życia, które uwielbiają urządzać efektowne kraksy i zderzenia.