• Hot Wheels Tor wyścigowy Monster Trucks Turniej Tytanów

Symbol: WNHTWS0CC058082
Wiek Od 4 lat
Brak towaru
243.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Kurier DPD 15
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

Hot Wheels Monster Trucks Tor wyścigowy Turniej Tytanów

Przekonaj się, kto jest najszybszym i najbardziej nieustraszonym Monster Truckiem na arenie podczas rywalizacji w zestawie Hot Wheels Monster Trucks Tor wyścigowy Turniej Tytanów. W tym zestawie zainspirowanym serią Hot Wheels Turniej Tytanów w YouTube pojazdy Bigfoot i Gunkster robią totalną demolkę podczas zjazdu ze wzgórza. Przejeżdżają po "zgniecionych" autach i przez serię przeszkód, a w końcu przebijają się do jaskini, aby zdobyć upragniony Puchar Tytanów. Pierwszy pojazd, który przejedzie mostem, aktywuje "eksplozję" wyrzucającą rywala i spikera w powietrze. Zestaw składa się, ułatwiając przechowywanie i przenoszenie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Pędź w dół toru w zestawie Hot Wheels Monster Trucks Tor wyścigowy Turniej Tytanów i wygraj Puchar Tytanów, aby móc pochwalić się swoimi umiejętnościami.
  • W zestawie są 2 pojazdy Hot Wheels Monster Trucks Bigfoot i Gunkster - aby od razu można było zacząć rywalizację.
  • Wypuść pojazdy równocześnie i kibicuj im podczas demolki: "zgniatania" aut, "rozbijania" blokady i unikania kłapiących paszczą krokodyli.
  • Pierwszy pojazd, który przebije się przez jaskinię, aktywuje "eksplozję" wysadzającą most i wyrzucającą w powietrze spikera i drugi pojazd. "Wybuch" odsłania też puchar!
  • Zestaw jest inspirowany wyścigami z serii "Hot Wheels Turniej Tytanów" w YouTube i będzie doskonałym prezentem dla dzieci od 4 roku życia.