• Producent - Classic World

W 1998 roku, po kilku latach pracy dla wiodącej niemieckiej firmy zabawkarskiej, Sofiyia (założycielka) zaczęła budować własną markę, której celem było dostarczanie lepszych i wyższej jakości zabawek dzieciom na całym świecie. Wtedy powstał Klasyczny Świat i od tego czasu inspiruje dzieci i rodziny na całym świecie.

Classic World rozgałęzia się we Francji, współpracuje z międzynarodowym zespołem projektowym z USA, ponad 160 pracownikami, w tym 12 projektantami wewnętrznymi, 10 inżynierami i 12 QC, aby objąć wiodącą rolę drewnianych zabawek na całym świecie.

Dostarczają dzieciom zabawki, które mogą łączyć ich rozwój z przyrodą i potrzebami rozwojowymi. Dlatego poświęcają projektowi zabawek na każdym etapie rozwoju dziecka. Wszystkie produkty są opracowywane zgodnie z tym celem. Zespół projektowy składa się z projektantów, nauczycieli, doradców rozwojowych we wczesnym dzieciństwie i innych osób, które głęboko rozumieją potrzeby dziecka.

Każdy produkt zostanie poddany szkicowaniu, modelowaniu, kolorowaniu, sprawdzaniu, testowaniu i modyfikacji do końcowej produkcji. Co więcej, Classic tworzy własne laboratorium testowe do testów fizycznych w fabryce i dostarcza raporty z testów, w tym EN71, ASTM, CPSIA, IS08124. Produkcja otrzymała najwyższe certyfikaty, takie jak ICTI, BSCI, ISO9001, certyfikat FSC, Disney Fama itp.

Od 1998 roku Classic World zobowiązuje się do dzieci wykraczających poza tworzenie bezpiecznych i wysokiej jakości zabawek. Używamy wyłącznie drewna ze zrównoważonych źródeł i procesów, które są przyjazne dla środowiska.