• Producent - Candide

Marka Candide powstała, by uprościć życie rodziców, oferując bezpieczne, innowacyjne produkty, które mają za zadanie sprostać naszemu ciągle zmieniającemu się światu. W ofercie znajdziesz: poduszki dla niemowlaków, poduszki do karmienia, poduszki ciążowe, materace, koszulki do kangurowania i maty dla niemowląt.

Doskonały zespół badawczo-rozwojowy zawsze znajduje się w czołówce najnowszych osiągnięć technologicznych zarówno w dziedzinie materiałów, jak i procesów produkcyjnych. Firma ściśle współpracuje z lekarzami i inżynierami, opracowując inteligentne produkty mające sprostać rodzicielskim potrzebom. Tak powstają opatentowane produkty odnoszące światowe sukcesy takie jak wyjątkowe materace dla niemowlaków, poduszki kształtujące główkę, czy specjalistyczne podkładki pod plecy dla noworodków.

Wszystkie produkty Candide projektowane są we Francji. W ten sposób utrzymują one swoją najwyższą jakość i zachowują swój "francuski akcent". Zespół stylistów i projektantów w siedzibie głównej firmy w Angers we Francji tworzy produkty i kolekcje Candide w zgodzie z najnowszymi trendami, opiniami rodziców i specjalistów, starając się sprostać różnym gustom, stylom i ciągle zmieniającym się potrzebom.

Brak produktów do wyświetlenia