• BRIO World Parking Trzypoziomowy

Symbol: 33204
275.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Kurier DPD 16
Dostępność 29 szt.
Waga 0.15 kg

BRIO World Parking Trzypoziomowy
Numer kat. 33204

Parking trzypoziomowy to wspaniały dodatek do każdego zestawu ze świata BRIO World. Każdy z poziomów ma inną, ciekawą funkcję:  wjedź na pierwszy poziom parkingu przez wjazd drogowy lub kolejowy i zatankuj dwa dołączone samochody. Solidny drewniany szyb windy na środku parkingu umożliwia dostęp do drugiego i trzeciego poziomu za pomocą ręcznej windy. Na drugim poziomie możesz użyć specjalnej zapadni, aby załadować samochody na specjalny wagon kolejowy. Możesz także wjechać na najwyższy – trzeci poziom i  zjechać szybko na sam dół zakręconym zjazdem. Dołączone do zestawu dwa kolorowe samochody i wagon do przewozu samochodów są wyposażone w klasyczne złącza magnetyczne BRIO, które umożliwiają łatwe połączenie między sobą i innymi pojazdami.

Parking trzypoziomowy BRIO World jest połączony ze światem BRIO za pośrednictwem połączeń kolejowych i drogowych na pierwszym poziomie. Dołączone są również 3 tory - 2 dla połączeń kolejowych i 1 dla połączenia drogowego.
Parking trzypoziomowy został wyprodukowany z drewna posiadającego certyfikat FSC. To wysokiej jakości produkt bezpieczny dla dzieci.

Ilość elementów: 7

Wymiary opakowania:
- szerokość:  34,5 cm
- wysokość:   39 cm
- głębokość:   27,4 cm

Wymiary zabawki:
- szerokość:  37 cm
- głębokość: 27,4 cm
- wysokość:  27 cm

Wiek: 3+


 

 

Wiek Od 3 lat
Płeć chłopiec/dziewczynka
Kolor różnokolorowy
Materiał plastik/drewno